Домой Для дома Як прожити 2 тижні до зарплати, якщо всі запаси — вичерпані?

Як прожити 2 тижні до зарплати, якщо всі запаси — вичерпані?

332
0

Ситуації в житті бувають різні. Якщо раптом ви витратилися так, що до зарплати залишилося трошки більше, ніж нічого, це — не привід для розпачу. Ми знаємо з десяток варіантів, як викрутитися з цієї ситуації, не надто себе обмежуючи.

    1. Позичити

Найпростіше — взяти кредит онлайн на будь-яку карту. В Україні є сервіси миттєвих позик, які працюють в режимі онлайн, не вимагають ні застав, ні поручителів. Потрібно лише пройти просту процедуру верифікації — ввести свої дані через систему BankID, а також сфотографуватися з документами. Тобто, довести системі, що ви — це справді ви, а не якийсь шахрай із вашим паспортом. Залишити заявку — і, власне, все. За 3-5 хвилин — гроші у вас у кишені, вірніше, на картці. При першому зверненні кредит може бути майже безвідсотковим. Дуже зручно та вигідно.

    2. Знайти “резерви”

Ретельно перевірте кишені усіх штанів, курток, сорочок. Зазерніть в усі сумки. Подивіться у шухлядках. Можливо, у вас є якась готівка, про яку ви й думати забули. У період безгрошів’я і 200 гривень можуть добре виручити.

    3. Скоротити витрати на транспорт

Якщо ви мешкаєте у маленькому містечку, де вся інфраструктура — відносно поруч, можна заощаджувати на маршрутці й ходити пішки. У великому місті відстані більші. Та все ж варто пошукати можливості пересісти з власного на громадський транспорт чи на велосипед. Також можна кооперуватися з колегами і ділити витрати на пальне.

    4. Зробити ревізію продуктів

Пам’ятаєте, як там бабця з народної казки: по коморі помела, по засікам поскребла і спекла колобка. Тож, за її прикладом, варто перевірити холодильник і шухлядки на кухні. Зазвичай, там знайдуться кілька цибулин, по півпачки гречки чи інших круп, якісь макарони, трохи картоплі, яблук та моркви, цукор, сіль. Із знайденого можна готувати супи з мінімальними додатковими витратами.

    5. Купувати дешевші продукти

Так, курячі крильця будуть не гірші за кількістю корисних речовин і смаком, ніж філе, а коштують дешевше. Чи ви знали, що круглий “Український” хліб корисніший, ніж, наприклад, “Бородінський”, бо в ньому — найпростіший склад? А ціна його — найнижча на полиці. Курячі яйця можна взяти поштучно, а не в коробці. Звертайте увагу на товари з позначкою “Власна торгова марка”. Вони будуть трохи дешевші за аналогічні без позначки.

    6. Відмовитися від бізнес-ланчів

Обід на работу краще приготувати вдома. Каша зі смаженими курячими крильцями, шматком огірка чи помідора обійдеться втричі дешевше, ніж замовити те ж саме у кафе. Недорогі крупи — ячневу, перлову, пшеничну тощо можна щодня чергувати,додаючи до них сезонні овочі. Звісно, така їжа — не найрізноманітніша в світі, але, в період жорсткої економії — не до шику…

   7. Обирати безкоштовні розваги

Кіно можна подивитися вдома, а у вихідні погуляти в парку. Дитину не обов’язково вести на платний батут, адже безкоштовні гойдалки та гірки є чи не в кожному дворі. Вуличну каву можна замінити чаєм у термосі. Перевіряйте чати та пабліки вашого міста. У них зазвичай публікують інформацію про те, де й коли проходять безкоштовні кінопокази, концерти тощо.

    8. Провести інвентаризацію кешбеку та бонусів

Деякі супермаркети, такі як “Клас”, “Сільпо” та інші мають власну бонусну програму. Якщо не забувати з кожною покупкою сканувати їхні дисконтні картки, за півроку там назбирається чималенька сума, якої вистачить на тижневе харчування. Перевірте й кешбек на своїй кредитці — зараз саме час вивести його на основний рахунок!

    9. Продавайте непотрібне

Якщо ви чимось не користуєтеся, без жалю звільняйте простір для чогось нового! Старі дитячі речі, туфлі, які тиснуть, старий смартфон — усе це може знайти нового власника і принести вам якусь копійчину.

    10. Знайдіть підробіток

Подумайте, які свої таланти ви можете використати? Навчилися робити манікюр? Це може стати прибутковою справою. Маєте професійний фотоапарат? Запропонуйте зробити фотосесію знайомим за символічну плату. В школі гарно писали твори? Зареєструйтеся на біржі фрілансу, там завжди є замовлення.

Висновок

Ці поради стануть в нагоді, якщо ви раптово потрапили в скрутну фінансову ситуацію. Якщо ж вона тягнеться вже не один місяць, варто замислитися про зміну роботи чи навіть здобути іншу професію.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь